Dar dla zaprzyjaźnionej szkoły Navajyoti we wsi Chapagaun, Lalitpur w Nepalu

Kochani gimnazjaliści, rodzice, absolwenci, znajomi i wszyscy ludzie o wielkim sercu którzy wsparliście naszą akcję dla zaprzyjaźnionej szkoły Navajyoti w Nepalu.
Zebraliśmy łącznie prawie 1600 zł!! Dziękujemy ogromnie za każdy, nawet najmniejszy dar.
Od społeczności gimnazjalnej zebraliśmy łącznie 796 zł.
Szkoła Podstawowa nr 2 wsparła nas kwotą 70 zł.
Uczestniczki zajęć Fitness z Agą ofiarowały 250 zł....
Pozostała kwota od rodziców naszych uczniów, absolwentów oraz naszych rodzin i znajomych wynosi 480 zł.
Łącznie zebraliśmy 1596 zł - i kwota ta została przelana na konto szkoły Navajyoti we wsi Chapagaun, Lalitpur w Nepalu.

Pieniążki te wspomogą na pewno kilka osób, które otrzymają ubrania, żywność oraz rzeczy niezbędne do funkcjonowania.
Jak wiecie, Nepal nawiedziło kolejne trzęsienie ziemi 12 maja. Przerażeni ludzie koczują ciągle w namiotach...są zupełnie zdani na pomoc innych, bez sił...bez nadziei...bez domu..bez jakichkolwiek środków do życia. Takiej sytuacji nie jesteśmy sobie w stanie nawet wyobrazić.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom! Zbiórka trwa nadal, skarbonka na ten cel znajduje się w sekretariacie, można też wpłacać osobiście u wychowawców lub u p. Jochlik. Rodzice będą mogli również wesprzeć akcję w trakcie wywiadówki.
Oprócz wysłanej kwoty mamy już kolejne fundusze na ten cel!
DZIĘKUJEMY również anonimowym ofiarodawcom, prosimy o dalsze wsparcie!