Kolejne dary serca dla nepalskich dzieci od Radzionkowian

Kochani!!! Dzięki Waszej pomocy uzbieraliśmy w czasie drugiej zbiórki funduszy dla zaprzyjaźnionej szkoły Navajyoti w nepalskiej wsi Chapagaun (zbiórka dla ofiar trzęsienia ziemi) 350 zł od społeczności szkolnej (przy ogromnym wsparciu rodziców!!!), kwotą 161 zł wsparło nas radzionkowskie Liceum Ogólnokształcące oraz kolejne 40 zł ofiarowały uczestniczki zajęć Fitness z Agą. Ogromne podziękowania kierujemy wszystkim ofiarodawcom - hojnym rodzicom oraz wspierającym nas nauczycielom i uczniom LO. Kwota 551 zł została przekazana na konto szkoły nepalskiej.

Gdyby ktokolwiek chciał jeszcze ofiarować jakikolwiek dar dla tych ludzi, prosimy o kontakt!!!
Trzęsienie ziemi w Nepalu to dla nas już odległy temat. Ale pamiętajmy, że trzęsienie ziemi pochłonęło tysiące ofiar... tysiące osób zostało bezdomnych, co więcej - nadciąga pora monsunowa, ci biedni ludzie mieszkający na polach, w namiotach...przemoczeni, przerażeni, bezsilni i skazani na pomoc innych ludzi. Ludzi o wielkim sercu. Takich jak WY. Dziękujemy za każdą pomoc!

W imieniu Społeczności Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie -Agnieszka Jochlik - nauczycielka Języka Angielskiego i wolontariuszka