Współpraca ze środowiskiem - nasi uczniowie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzionkowie

Wybieram Bibliotekę

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, uczniowie klasy 2d - Magdalena Skalska, Daria Deptała i Natalia Szyguda oraz 2a - Bartosz Kronberg  i Kamil Sosna, pod opieką mgr Eweliny Podzimskiej - Czerniewicz wzięli udział w Akcji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzionkowie promującej czytelnictwo - pod hasłem "Wybieram Bibliotekę".

Promocja czytelnictwa

Uczniowie  wykonali serię zdjęć osób radzionkowskich instytucji / Urząd Miasta Radzionków, Szkoła Podstawowa nr 1, Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, Przedszkole "Pod Topolą" i  Piekarnię Bączkowicz/, którzy wsparli akcję Biblioteki.
Do zdjęć pozowali promując czytelnictwo:  Burmistrz Miasta Radzionków - dr Gabriel Tobor, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, Pani Grażyna Łukawska, dyrekcja Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, Pan Marek Napieraj i Pani Weronika Sitarz, właściciel radzionkowskiej piekarni, Pan Tadeusz Bączkowicz oraz pracownicy i uczniowie wyżej wymienionych instytucji.

Dla uczniów była to świetna zabawa oraz wyjątkowa okazja do przećwiczenia umiejętności fotograficznych, które przyswajają podczas fotograficznych Zajęć Artystycznych, prowadzonych w naszej placówce przez mgr Ewelinę Podzimską-Czerniewicz.
Uczniowie oraz ich opiekunka czekają na kolejne akcje!

Już niebawem będzie można zobaczyć efekty pracy uczniów na wystawie fotograficznej w Bibliotece Miejskiej przy ul. Knosały.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.