Dni Radzionkowa 2015

12 czerwca społeczność Gimnazjum im.Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie wzięła udział w tradycyjnie organizowanym z okazji Dni Radzionkowa korowodzie.

Wszyscy zaprezentowali się pięknie!

Pokazaliśmy tym razem 3 etapy rozwoju naszych uczniów - od klasy pierwszej - piłki, zabawki, poprzez klasy drugie ( bez rekwizytów) i trzecie - w togach - już niebawem absolwentów.
Prawdziwą ozdobą naszej prezentacji była młodzież reprezentująca Szkolny Zespół Taneczny FESS ( w kolorowych strojach i perukach) oraz - w tym roku bardzo liczna grupa - w regionalnych, sląskich strojach. Dziewczęta i chłopcy otrzymywali wiele braw!
Nauczyciele schronili się przed upałem pod słonecznymi i chabrowymi parasolami, a pan Leszek jechał na rowerze w asyscie swego pięknego, rudego psa.
Uczniowie naszej szkoły prezentowali również najważniejsze tablice informacyjne Radzionkowa ( herb Radzionkowa, ważne daty związane z historią miasta i makietę statku Radzionków). Wspierali również organizacyjnie realizację korowodu.
Było słonecznie i gorąco, ale wszyscy dzielnie dotrwali do końca korowodu ( myślę, że również dzięki rodzicom uczniów, którzy na całej trasie podawali swoim pociechom wodę.
Dziękuję wszystkim za udział w święcie naszego miasta i godne reprezentowanie naszej placówki.
                                                                              z-ca dyr. Weronika Sitarz

Fotorelacja w Galerii zdjęć oraz na Facebooku