Pożegnalny Bal Absolwentów rocznika 2012 - 2015

18 czerwca, w godzinach popołudniowych, w restauracji państwa Letochów odbył się Bal Absolwentów rocznika 2012 - 2015.

Komers, zorganizowany przez Radę Rodziców rozpoczął się o godzinie 17.00 i trwał do 22.30. Wzięli w nim udział uczniowie i grono pedagogiczne - dyrekcja i nauczyciele, którzy przybyli na bal po otrzymaniu pięknie wykonanych zaproszeń. Opiekę i nadzór nad dziećmi sprawowali rodzice.
Atmosfera tego uroczystego, a jednocześnie zabawowego spotkania była wspaniała!

W dużej mierze sprawili to DJ , a przede wszystkim sami uczniowie i nauczyciele. Parkiet ani przez chwilę nieświecił pustkami. Była też niespodzianka -taneczne show - przygotowane jak co roku przez nauczycieli, panią Agnieszkę Jochlik i pana Leszka Sudera - przyjęt przez młodzież z zachwytem i nagrodzona burzliwymi oklaskami. 
Rodzice zadbali o poczęstunek i napoje. Nie zabrakło słodkosci oraz owoców i czekoladowej fontanny. Same pysznosci! Doskonałym pomysłem Rady Rodziców byłautomat dający możliwosć wykonania sesji zdjęciowych. Właściciel automatu zdjeciowego udostępnił obecnym wiele rekwizytów, które pozwoliły chętnym do zabawy uczniom, nauczycielom i rodzicom na wykonanie wielu ciekawych, śmiesznych ujęć.Wszyscy doskonale się bawili.

Komers zakończył się wykonaniem wspólnych zdjęć pamiątkowych.

DZIEKUJEMY RODZICOM za wspaniale przygotowane spotkanie, młodzieży za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery na komersie.

W galerii znajdziecie krótką fotorelację z komersu ( zdjęcia wykonene przez ks. Krzysztofa Pysznego i Weronikę Sitarz). Z-ca dyrektora udostępni pełne pliki zdjęciowe zainteresowanym uczniomm. Proszę zaopatrzyć się w pendrive. Zdjęcia moze udostępnic również Klaudia Jaruszewska, która podczas komersu również wykonała wiele zdjęć.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.