Demokracja w Szkole - Konwent Wyborczy 2015

19 czerwca odbył się Konwent Wyborczy 2015, podczas którego 6 uczniów klas I i II - kandydatów do Prezydium Rady Młodzieży na rok szkolny 2015/2016 - przedstawiło swoje programy wyborcze.

Konwent przygotowało Prezydium Rady Młodzieży, pod kierunkiem opiekunki, mgr Barbary Skiby.
Wybory odbędą się 23 czerwca ( wtorek).

Podczas Konwentu młodzież gimnazjum zdecydowała o powierzeniu roli opiekuna Rady Młodziezy mgr Barbarze Skiba na kolejną, dwuletnią kadencję.
Dercyzją tą uczniowie dali wyraz pełnej akceptacji dotychczasowej pracy nauczycielki oraz jej stylu sprawowania opieki nad młodzieżą, a także pozytywnej oceny jej ogromnego wysiłku, pasji i zaangażowania w nauczanie uczniów demokracji oraz kształtowania pozytywnych, otwartych, aktywnych, twórczych i pełnych empatii młodych ludzi.

Kandydatami do Prezydium Rady Młodzieży są:
Marek Golus z kl. I b
Bartosz Kronberg z kl. II a
Karolina Kukla z kl. II b
Zuzanna Mania z kl. II b
Bartosz Niewiadomski z kl. II a

Życzymy im powodzenia w wyborach!

Konwent zakończył się pamiątkową sesją zdjęciową ustępującego Prezydium z kandydatami i opiekunem Rady Młodzieży.

Zapraszam do galerii