Profilaktyka - bezpieczne wakacje

23 czerwca, w ramach przygotowania dzieci i młodzieży do bezpiecznego spędzania wakacji, wszyscy uczniowie wzięli udział w spotkaniu szkoleniowym na temat bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych.

Wychowawcy klas przekazali również uczniom adres: https://vimeo.com/130853793 , pod którym będą mogli obejrzeć film edukacyjny pt. bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i korzystanie ze sportów wodnych przygotowany przez instruktorów z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP na polecenie Ministra Edukacji Narodowej.

 

Na zaproszenie nauczyciela wychowania fizycznego, mgr Leszka Sudera, przybył do naszej szkoły ratownik wodny, pan Tadeusz Burczyk, który poprowadził spotkanie z młodzieżą. Podzielił się szczegółową wiedzą i doświadczeniem na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z akwenów wodnych. Przekazał uczniom informację o zachowaniach niepożądanych i właściwych oraz przepisach bezpieczeństwa obowiązujących na terenach wodnych.
Podsumowując swoje spotkanie, pan Tadeusz złożył gimnazjalistom życzenia udanych, a przede wszystkim BEZPIECZNYCH wakacji.

Społeczność gimnazjalna składa panu Tadeuszowi Burczykowi serdeczne podziękowanie za spotkanie szkoleniowe wspierające działania profilaktyczne naszej placówki.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.