Piknik Szkolny 2015

25 czerwca społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka uczestniczyła w zorganizowanym przez Radę Młodzieży, przy wsparciu nauczycieli, w Pikniku Szkolnym.

Pogoda dopisała - więc spotkanie piknikowe odbyło się w ogródku szkolnym.

 

Młodzież przygotowała wiele atrakcji. Oczywiście podstawą były dobre humory, potrawy piknikowe i napoje. Przygotowano również wiele gier towarzyskich, nauczyciel WF, mgr Leszek Suder poprowadził zabawowe gry sprawnościowe, a opiekunka Szkolnego Zespołu Tanecznego FESS, mgr Agnieszka Jochlik poprowadziła cykl tańców - od salsy do zumby.
Wszyscy doskonale się bawili przy muzyce, o którą zadbał nasz szkolny DJ - Kuba Konefał.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.