Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015 - 2016

Gościnne progi Centrum Kultury „Karolinka” rozbrzmiewały słowami pieśni o Ojcu Ludwiku Wrodarczyku wykonywanej przez społeczność gimnazjum, kiedy 1 września odbywała się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2015/2016. Po części oficjalnej, na którą złożyły się: ceremoniał szkolny, nawiązanie do rocznicy wybuchu II wojny światowej i przemówienie inauguracyjne Dyrektora Szkoły, mgra Marka Napieraja, odbył się przygotowany przez młodzież pod kierunkiem nauczycieli  - Beaty Duch, Joanny Bojczyk oraz Danuty Mikiny – pokaz talentów.

Utwory muzyczne w wersji wokalnej i instrumentalnej wykonali : Agnieszka Potempa, Agnieszka Malecha, Nina Kasińska, Zuzanna Mania, Wiktoria Hajda, Wiktoria Głowniak oraz Adam Mitręga.

Talent aktorski  zaprezentowali członkowie „Kabaretu pod obojczykiem”, brawurowo wykonując skecz „Lekcja tańca”. Byli to Bartosz Niewiadomski, Zuzanna Mania, Grzegorz Cieśla oraz Sonia Cieplik. Zaś umiejętnością nastrojowej recytacji popisali się Wiktoria Jaruszewska, Karolina Kukla, Adrian Młynek, Grzegorz Cieśla oraz Mateusz Hajda.

Dzięki uprzejmości instruktora Daniela Dziurki Członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Śląsk” odtańczyli utwór „Gajowy”. Byli to Marek Golus, Michał Leciej, Patryk Kaczmarek, Michał Kapica, Monika Klakla, Roksana Kamińska i Julia Wons.

Dużą niespodzianką był zaprezentowany przez Dominikę Porwolik oraz Aleksandrę Tomczyk pokaz sztuk walki zaskakujący techniką i precyzją ruchów jej adeptek.

Gimnazjaliści podziękowali artystom  za przygotowany z pietyzmem występ gromkimi brawami. Zaś Dyrekcja szkoły i opiekunki młodzieży składają podziękowania na ręce Rodziców, którzy pełni zaangażowania wspierali młodzież w przygotowaniu tego przedsięwzięcia.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.