Soup City - udział w spektaklu wyprodukowanym przez absolwenta szkoły - Pawła Klicę

14 września wszyscy uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka
w Radzionkowie obejrzeli spektakl teatralny „Soup City”, którego producentem jest wybitny absolwent naszej szkoły, Paweł Klica.

Paweł Klica jest absolwentem londyńskiej Royal Central School of Speech and Drama.

Soup City jest spektaklem utrzymanym w stylistyce filmów noir. Można o nim mówić jako o „familijnym kryminale”. To przedstawienie dla całej rodziny.
Jesteśmy dumni z osiągnięć Pawła.
Gratulujemy Pawłowi, dziękujemy za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów.

Kilka słów o spektaklu

Marcellus Ogórek powraca do Soup City! Czy nadinspektor Charlie Brokuł ocali miasto przed jego zepsutymi zębami? Czy Susie Kalarepka odnajdzie swojego ukochanego wśród lasu karczochów? W jaki sposób może przeszkodzić im Stevie Burak? Gdy gra toczy się o najsmaczniejsze kąski, nikt nie wstrzymuje się przed sięgnięciem po cały kuchenny arsenał – a zemsta serwowana jest nie tylko na zimno, ale także na ciepło, w mundurkach i z zestawem sałatek.

scenariusz i reżyseria: Jakub Kasprzak
scenografia i lalki: Adam Karol Drozdowski