Spotkanie organizacyjne Szkolnego Koła Caritas…

Spotkanie organizacyjne Szkolnego Koła Caritas…

…już za nami! A obecnych było na nim 36 osób!! Fakt ten świadczy o tym, że nasza młodzież chce bezinteresownie pomagać innym. To bardzo cenne!


Na wstępie, po powitaniu obecnych przez panią katechetkę M. Kielar-Czaplę i Mirosławę Wojtas, ksiądz K. Pyszny wytłumaczył pochodzenie słowa „Caritas” i ideę działania Koła. Następnie podsumowaliśmy krótko, co udało nam się zrobić w zeszłym roku i automatycznie snuliśmy też  plany na najbliższą przyszłość.  Nasza „burza mózgów” już zaowocowała wieloma ciekawymi pomysłami, czekamy na kolejne. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nam zapału i sił, żeby zrealizować ich jak najwięcej, czego Wam serdecznie Drodzy Uczniowie życzymy! Zapraszamy na kolejne spotkania! Już wkrótce to, dotyczące wolontariatu wobec osób starszych.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.