Sesja zdjęciowa w Domu Seniora

Pan Marian w  kapeluszu kowboja,  pani Stasia przy krzaku róży, pani Magda na ławeczce w ogródku… wszyscy pozujący,  pogodni i zadowoleni,  chętnie ustawiali się do zdjęć podczas sesji zorganizowanej przez Szkolne Koło Fotograficzne, przy wsparciu członków Koła Caritas. Wydarzenie dostarczyło wielu wspaniałych emocji zarówno Seniorom jak i naszym uczniom. Były uśmiechy, śmieszne miny, kolorowe peruki, okulary, wąsiki , słodkie usteczka, a także fotografie tradycyjne: pojedyncze, w grupie, z przyjacielem.… słowem: duża dawka pozytywnej energii.

Oprawione zdjęcia zostaną wykorzystane jako ozdoba odmalowanych korytarzy w Domu Seniora w Bytomiu-Suchej-Górze.
Inicjatorką pomysłu była pracująca w tym miejscu - pani Agnieszka, nieoceniony w swej pracy człowiek na właściwym miejscu (wychowanka naszego Gimnazjum).
Cieszymy się, że wszystko się udało i że sprawiliśmy radość „naszym Dziadkom i Babciom”.
Serdeczne podziękowania dla pani Eweliny Podzimskiej-Czerniewicz i jej „ekipy” fotograficznej, która podjęła się tego niełatwego zadania i spisała się wspaniale!
Przekazujemy również serdeczne podziękowania dla naszej szkoły od Kierownictwa, Personelu i Seniorów, od których usłyszałam ostatnio o naszych uczniach proste, piękne zdanie: „Jakie to dobre dzieci!”

Mirosława Wojtas, opiekunka Szkolnego Koła Caritas