Biblioteka szkolna w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „PoczytajMy” !

Nasza biblioteka zakwalifikowała się do udziału w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym: „PoczytajMy” organizowanym przez fundację: „ Centrum Edukacji Obywatelskiej”.
Działaniem programowym jest przygotowywanie przez młodzież spotkań czytelniczych adresowanych do przedszkolaków.

Wspólne czytanie książek jest szansą do zaangażowania się w działania na rzecz innych. Poprzez czytanie poznajemy świat i swoją okolicę – jej historię i związane z nią legendy. Przed nami wielkie wyzwanie ! Jednak jesteśmy pewni , że sprostamy ! Bo to właśnie My ! w ubiegłym roku szkolnym kilkakrotnie gościliśmy najmłodszych w progach biblioteki. Organizując dla nich spotkania z bohaterami dziecięcych książek. Okraszane  pięknymi rekwizytami, tematyczną dekoracją, tańcem i muzyką. Przed Nami  pierwsze spotkanie: „ Dary Jesieni”.

                 

opiekunowie projektu: mgr Iwona Mliczek, mgr Bogusława Klimczok, mgr Mirosława Wojtas, mgr Joanna Bojczyk oraz mgr Weronika Sitarz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.