Dzień Pierwszoklasisty 2015

ślubowanie klas I_106 września 2015r. był dla uczniów klas pierwszych dniem szczególnym. Zgodnie z tradycją szkoły był to Dzień Pierwszoklasisty, do którego przygotowała się cała społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka.

Obchody rozpoczęła uroczystość pasowania na ucznia, na którą złożył się ceremoniał szkolny ( wprowadzenie sztandaru szkoły, zaśpiewanie Pieśni o Patronie, Ojcu Ludwiku Wrodarczyku) i ślubowanie uczniów.
Ceremoniał poprowadzili Bartosz Niewiadomski i Bartosz Kronberg z Prezydium Rady Młodzieży. Uroczystość uświetnił swoim wystąpieniem dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj, który na koniec - wraz z przedstawicielami Rady Młodzieży ogłosił, że pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności naszego Gimnazjum. 

klasy I gry i zabawy integracyjne_2Część druga obchodów odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie w atmosferze radosnego spotkania integracyjnego uczniowie klas pierwszych przedstawili przygotowane prezentacje oraz wzięli udział w grach i zabawach. Spotkanie integracyjne przygotowała młodzież klas starszych pod kierunkiem klasy I gry i zabawy integracyjne_28opiekunki Rady Młodzieży, mgr Barbary Skiba. Nie zabrakło też miłych niespodzianek i dyplomów.

Spotkanie zakończyło się pamiątkową sesją zdjęciową, której owoce można oglądać w naszej galerii zdjęć. ( zdjęcia wykonali uczniowie Szkolnego Koła Fotograficznego, prowadzonego przez mgr Ewelinę Podzimską - Czerniewicz).

klasy I w Dniu Pierwszoklasisty_1klasy I w Dniu Pierwszoklasisty_2klasy I w Dniu Pierwszoklasisty_3klasy I w Dniu Pierwszoklasisty_4

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.