Miejskie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października w Centrum Kultury "Karolinka" odbyły się uroczystości miejskie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystościom przewodniczył Burmistrz Miasta Gabriel Tobor oraz Dyrektor Zakładu Placówek Oświatowych w Radzionkowie Joanna Kwiecińska.
Gośćmi honorowymi uroczystości byli przedstawiciele Śląskiego Kuratorium Oświaty, Rady Miasta Radzionków, radzionkowskich placówek oświatowych oraz wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami i nauczyciele.

Z dumą informujemy, że nauczycielka biologii, mgr Janina Heczko – Sapota za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej została uhonorowana Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty. Podczas uroczystości otrzymała z rąk Burmistrza Miasta, dr Gabriela Tobora List Gratulacyjny.

Nagrodę Burmistrza Miasta otrzymali:

mgr Mirosława Wojtas – nauczycielka języka niemieckiego; za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej

Absolwentki gimnazjum rocznika 2012-2015
Katarzyna Bielecka - Nagroda I stopnia – za wybitne osiągnięcia w nauce oraz sukcesy sportowe
Kamila Pająk – Nagroda II stopnia - za wybitne osiągnięcia w nauce oraz aktywną pracę na rzecz szkoły i środowiska

Spotkanie uświetnili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, którzy zaprezentowali piękne, bajkowe przedstawienie.

Serdecznie GRATULUJEMY nagrodzonym, życząc dalszych sukcesów oraz pomyślności w życiu osobistym.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.