Agata znów złota!

"W Gdyni w Pucharze Polski Juniorek młodszych w Judo, wystartowała zawodniczka „AHINSY” - Agata Binek - zdobywając  I miejsce i złoty medal w wadze 48 kg. Po zdobytym w Bytomiu 07.11.2015  srebrnym medalu, tym razem Agata wróciła, ze złotym medalem w tej kategorii  wagowej i wiekowej, (przypomnijmy, że Agata jest młodziczką).
Uzyskała też w tych zawodach tytuł  „najskuteczniejszej zawodniczki” , bowiem wygrała swoje walki  w najkrótszym czasie!

(Oceniano ilość walk i czas trwania walk) Agata wygrała dwukrotnie (w eliminacjach i w finale ) z Wiktorią Ptak z UKJ Champion,  z Mileną Modzińską z UKS Orzeł Kończewo,  z Hanną Cygan z Samuraja Koszalin,  oraz w półfinale z Justyną Lenarcik z Opty Gdynia. Gratulacje za złoto i tytuł, możemy przypomnieć, że Agata zdobyła w tym roku także tytuł  „Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw Polski Kadetek w Ju-jitsu”

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.