Konkurs plastyczny "STOP przemocy i agresji" - 2 prace w etapie gminnym

Zakończył się szkolny etap Konkursu plastycznego "STOP przemocy i agresji", zorganizowanego przez radzionkowski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w latach 2011 - 2016. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas III. Prace obrazują pozytywne zachowania promujące przeciwstawianie się agresji i przemocy oraz wyrażają dezaprobatę wobec agresji i przemocy.
Spośród 100 prac uczniowska Komisja Konkursowa, pod kierunkiem nauczycielki plastyki, mgr Weroniki Sitarz wybrała 2 prace do etapu gminnego.
Są to prace Natalii SZYGUDY z kl. III d - "NIE BIJ! KOCHAJ!" oraz Pauliny GAŁBAS  z kl. III d - "STOP AGRESJI  - Odnajdź drogę…..”

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.