Listopadowy wieczór filmowy

27 listopada korytarze Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, w godzinach wieczornych rozbrzmiewały radosnym gwarem uczniów zgromadzonych w matematycznej sali zamienionej na salę kinową. Powodem tego nietypowego dla szkoły spotkania uczniów, które trwało od godz. 18.00 do 23.00, był Listopadowy Wieczór Filmowy, zorganizowany przez prezydium Rady Młodzieży.


W "sali kinowej" zebrało się 63 uczniów klas I, II i III, którzy wspólnie obejrzeli wybrane przez siebie filmy. Były to: film akcji "Prawo zemsty" oraz horror "Babadook". W przerwie młodzież raczyła się pizzami, których zapach drażnił zmysł powonienia różnorodnym wachlarzem składników.
Wszyscy doskonale się bawili podczas tego integracyjnego, filmowego spotkania.
Nad przygotowaniem i realizacją wieczoru filmowego czuwała opiekunka Rady Młodzieży, mgr Barbara Skiba, a opiekę nad młodymi kinomaniakami sprawowali rodzice - państwo Golus oraz nauczyciele - mgr Joanna Bojczyk,mgr Leszek Suder i z-ca dyrektora,
mgr Weronika Sitarz.

Spotkanie zakończyło się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia.

Kinomaniacy składają serdeczne podziękowania za wieczór Radzie Młodzieży oraz rodzicom
i nauczycielom za opiekę.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.