Kształtujemy umiejętności językowe uczniów - Konkursy Języka Angielskiego

Niedawno informowaliśmy o Konkursie Języka Angielskiego Write On, zorganizowanego przez Cambridge, który odbył się w naszej szkole 23 listopada, a już uczniowie wzięli udział w kolejnych konkursach języka angielskiego.

Jednym z nich był I, szkolny etap Bytomskiej Olimpiady Języka Angielskiego, który odbył się 30 listopada.
Wzięło w nim udział 15 uczniów i aż 12 z nich zakwalifikowało się do etapu II.

2 grudnia 30 uczniów przystąpiło do Konkursu English High Flier 2015, organizowanego w ramach Ogólnopolskiego Programu "JERSZ - Łowcy talentów" 2015-2016

Przypominamy, że w ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła otrzymała tytuł Szkoły Łowców Talentów za sukcesy uczniów w konkursach organizowanych w ramach ogólnopolskiego programu JERSZ - Łowcy Talentów. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie, kierowani przez swoich przewodników językowych powtórzą ubiegłoroczny sukces.

Nad przygotowaniem uczniów do konkursów oraz nad organizacją i realizacją etapów szkolnych czuwały nauczycielki języka angielskiego, mgr Agnieszka Jochlik, mgr Sylwia Piekarczyk i mgr Ewelina Podzimska - Czerniewicz, przewodnicząca Zespołu Nauczycielskiego Języków Obcych w naszej palcówce.

Cieszymy się z licznego udziału uczniów w konkursach językowych i życzymy sukcesów.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.