Sukces artystyczny Pauliny i Natalii.

W Gminnym Konkursie Plastycznym „STOP przemocy i agresji”, zorganizowanym przez Radzionkowski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w latach 2011 - 2016, dwie uczennice naszej szkoły odniosły sukces:

I miejsce zdobyła Paulina GAŁBAS z kl. III d
II miejsce  zdobyła Natalia SZYGUDA z kl. III d

Przewodniczką artystyczną uczennic jest nauczycielka plastyki, mgr Weronika Sitarz

Serdecznie GRATULUJEMY sukcesu artystycznego uczennicom i ich nauczycielce.

W konkursie na poziomie szkoły wzięło udział 100 uczniów klas III. Spośród prac wykonanych przez trzecioklasistów uczniowie wybrali 2, które reprezentowały naszą placówkę w etapie gminnym.
Wszystkie prace uczniów wyeksponowane zostały na korytarzach szkolnych, gdzie umieszczono wystawę profilaktyczną pod tym samym tytułem - "STOP agresji i przemocy"