Mikołajki niespodziankowo i charytatywnie.

7 grudnia do Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka zawitał - choć z jednodniowym opóźnieniem - Mikołaj!

Już przy wejściu witała wszystkich pięknie wystrojona choinka, przyozdobiona skrzącymi się, białymi, ażurowymi bombkami wykonanymi przez uczniów klas III na zajęciach plastyki oraz czerwonymi butkami mikołajkowymi, wykonanymi przez uczniów klas II na zajęciach techniki. Jednak prawdziwa niespodzianka czekała na młodzież na I piętrze, gdzie – w Kąciku Uczniowskim -  na nowej kanapie rozsiadł się Mikołaj! Był to prezent Rady Rodziców, która spełniła prośbę pomysłodawców – Rady Młodzieży.

Podczas przerw korytarze rozbrzmiewały radosnym gwarem oraz pięknymi, wybranymi przez uczniów utworami prezentowanymi przez niezawodnego szkolnego DJ Jakuba. Muzyka towarzyszyła kolejnej, Słodkiej Przerwie , Charytatywnej, przygotowanej przez Szkolne Koło Caritas. Na pięknie udekorowanych stałach pyszniły się wypieki naszych rodziców ( SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!), które – z okazji Mikołajków – przybrały okolicznościowe nazwy. Były wśród nich np. Grudniowe sanie, Śniegowy puch, Grudniowy Snikers, Specjał Stefana, Gwiezdne babeczki i inne pyszności. Dochód ze sprzedaży uczniowie przekażą Natalii.

Podczas lekcji zespoły klasowe odwiedzał Święty Mikołaj ze swoją świtą, Aniołkiem, reniferem, diabełkiem i elfami, w które wcieliło się Prezydium Rady Młodzieży częstujące GRZECZNYCH uczniów cukierkami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim – uczniom, rodzicom i nauczycielom – którzy przyczynili się do stworzenia wspaniałej, pełnej radości atmosfery tego dnia.

Zapraszamy do galerii zdjęć

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.