Uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2015

Uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka wzięli udział w tradycyjnym Jarmarku Bożonarodzeniowym.
Podczas drugiego Dnia Jarmarku 2015 chór szkolny, przygotowany przez z-cę dyrektora, mgr Weronikę Sitarz oraz Szkolny Zespół Taneczny FESS wraz z solistką, Klaudią Stanisz, przygotowane przez mgr Agnieszkę Jochlik, zaprezentowali przed jarmarkową publicznością klika kolęd - Cicha noc, Dzisiaj w Betlejem, Jam jest dudka, Pośpieszcie pastuszki oraz pieśń Znak pokoju. Dziewczęta z zespołu FESS zaprezentowały piękne interpretacje choreograficzne kolędy Cicha noc oraz Jam jest dudka.
Rozśpiewana i roztańczona, 45 osobowa grupa artystycznie uzdolnionych uczniów została bardzo ciepło przyjęta.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.