Spotkania opłatkowe i jasełka 2015

22 grudnia w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka odbyły się tradycyjne spotkania opłatkowe zespołów klasowych, podczas których uczniowie i nauczyciele, w świątecznej atmosferze składali sobie życzenia, śpiewali kolędy oraz wymieniali się prezentami. Wielu uczniów okazało WIELKIE SERCE rezygnując z prezentów i przekazali symboliczne kwoty chorej Natalii. Uczniowie zebrali w ten sposób 2556 złotych. DZIĘKUJEMY !

Po spotkaniach opłatkowych społeczność gimnazjalna spotkała się w Centrum Kultury "Karolinka", gdzie obejrzała JASEŁKA przygotowane przez uczniów klasy III a oraz uczniów z nimi współpracujących pod kierunkiem katechety, księdza Krzysztofa Pysznego. Były to uwspółcześnione jasełka niosące przesłanie o Jezusie, który ma moc zmieniania ludzi i ich dusz z tego, co złe na DOBRO.

Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.