Podsumowanie Szkolnego Konkursu "Karykatura i charakterystyka w języku niemieckim mojego nauczyciela"

5 stycznia w dyrekcji szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnego Konkursu "Karykatura i charakterystyka w języku niemieckim mojego nauczyciela".
Inicjatorkami tego konkursu były nauczycielki języka niemieckiego, mgr Barbara Skiba i mgr Mirosława Wojtas, które zaprezentowały wszystkie wykonane prace konkursowe na wystawie szkolnej.
Zapraszamy do Galerii zdjęć.

W Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego „ Mein Lehrer – Mój nauczyciel” przyznano dwa równorzędne pierwsze miejsca oraz wyróżnienia:
I miejsce zajęli: Adrian Młynek oraz Bartosz Niewiadomski z klasy IIIa za pracę o Pani J. Siwakowskiej oraz Agnieszka Gołuchowska z klasy Id za pracę o Pani B. Duch.

Wyróżnienia przyznano:

Klasy I: Jessica Mroczek oraz Angelika Szprycha (Ib), Szymon Kowalczyk oraz Martin Gacki (Ib), Aleksandra Pniok oraz Monika Szczygieł (Id), Maciej Zaręba oraz Paweł Szulc (Id), Marek Juraś (d) ;

Klasy II: Weronika Jasiok (IIa);

Klasy III: Weronika Czornik (IIIc), Zuzanna Mania oraz Karolina Kukla (IIIb), Marcel Różycki oraz Mateusz Stępień (IIId), Bogna Kobek oraz Paulina Gałbas (IIId), Daria Deptała oraz Agata Mateja (IIId).

Opisy i portrety wykonane przez uczniów sprawiły adresatom – nauczycielom wiele radości, a poziom ich realizacji był bardzo wysoki, o czym świadczy trudność z jaką przyszło wybrać nagrodzone prace. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!