Sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Englishh High Flier

W kolejnej, zimowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Englishh High Flier 2015/2016, organizowanego w ramach projektu JERSZ – Łowcy Talentów, uczennice naszej szkoły odniosły kolejny, wymierny sukces.
Podczas uroczystego wręczenia dyplomów w dyrekcji szkoły uhonorowane zostały LAUREATKI tego konkursu, uczennice:

• Zuzanna Mania z kl. III b za zdobycie I miejsca w województwie śląskim i 8 miejsce w Polsce
  • Natalia Janowska z kl. II b za zdobycie II miejsca w województwie
  • Julia Helfeuer z kl. I d za zdobycie VI miejsca w województwie śląskim
  • Monika Klakla z kl. II b za zdobycie XII miejsca w województwie śląskim

Serdecznie GRATULUJEMY sukcesu uczennicom i ich nauczycielkom, mgr Agnieszce Jochlik i mgr Sylwii Piekarczyk.

W konkursie wzięło udział ponad 8 tysięcy uczniów z 344 szkół całej Polski, w tym z województwa śląskiego 665 uczniów, a w naszej placówce 30 uczniów.
Wyłoniono 135 laureatów konkursu, a wśród nich 4 uczennice naszej szkoły.
BRAWO!