Inauguracja gimnazjalnego sezonu narciarskiego

21 stycznia 2016 roku młodzież Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka zainaugurowała sezon narciarski.

Pod opieką organizatora wypadu narciarskiego, mgr Leszka Sudera oraz mgr Agnieszki Jochlik, mgr Barbary Skiby i mgr Zbigniewa Guta 29 uczniów  - amatorów "białego szaleństwa" - wyjechało do Istebnej, aby po raz pierwszy w tym sezonie poszusować na nartach lub snowboardach.
Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym inauguracja wypadła wspaniale.
Uczniowie już pytają o terminy następnych wypadów w góry ( być może już na początku lutego uda się zorganizować kolejny wyjazd).A tymczasem, na naszej facebookowej stronie uczniowie zamieścili wspomnieniowy filmik nagrany w Istebnej - Zagroniu.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.