II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego ONLINE

4 lutego 2016r. czterech uczniów uczestniczyło w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego ONLINE, której organizatorem jest Wyższa szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Uczestnicy II etapu konkursu, po zalogowaniu, rozwiązywali bardzo trudne testy i wykonywali zadania wyznaczone przez organizatora. Dopełnieniem wymagań tego etapu będzie nagranie i przesłanie filmu będącego "Przeglądem prasy", na poziomie lokalnym, krajowym i światowym, podsumowującym wydarzenia kulturalne, sportowe i polityczne w okresie od XI do XII 2015r. Każdy uczestnik musi nagrać swoją wypowiedź na powyższe tematy.
Nad prawidłowym przebiegiem czuwają nauczyciele języka angielskiego, mgr Agnieszka Jochlik
i mgr Sylwia Piekarczyk.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.