WALENTTYNKI 2016

12 lutego w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka było nadzwyczaj ciepło i uczuciowo z okazji zorganizowanych przez Prezydium Rady Młodzieży Walentynek szkolnych.
Przygotowania do Tego Dnia trwały od początku lutego. Została uruchomiona Poczta Walentynkowa - uczniowie mogli do niej wrzucać kartki z życzeniami dla swoich Walentynek oraz zamawiać utwory dedykowane swoim wybrankom. Udekorowano szkołę, przygotowano repertuar Koncertu życzeń, a w piątek - od rana - Jakub i Kamil zasiedli za stołęm mikserskim i spełniali wszystkie muzyczne życzenia zakochanych i sympatyzujących ze sobą. Członkowie RM rozdali wszystkie życzenia adresatom, na których twarzach rozkwitały uśmiechy radości, a czasem zaskoczenia - oczywiście miłego. Można było również kupić "Miłosne rogaliki", francuskie ciastka "Pocałunek Amora", lub "Łabędzie miłości".
Gratulujemy Prezydium Rady Młodzieży realizacji Walentynek, a przede wszystkim stworzenia niezapomnianej atmosfery Tego Dnia.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.