Powiatowy Konkurs Matematyczny 2016

14 uczniów klas I, II i III Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie wzięło udział w VII edycji Regionalnego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjum oraz Ponadgimnazjalnych.

Konkurs zorganizowało Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Radzionków, Dziekana Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. 
W konkursie wzięło udział 110 uczniów w pięciu kategoriach wiekowych. Uczniowie musieli w trakcie trwania konkursu rozwiązać zadania przygotowane przez Komisję Konkursową w skład której wchodzili nauczyciele matematyki radzionkowskich szkół.
Naszym reprezentantom życzymy sukcesu.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.