XIII edycja Memoriału Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika

4 marca młodzież Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka kibicowała zawodnikom biorącym udział w drużynowych rozgrywkach piłki koszykowej na terenie radzionkowskiego MOSiR-u, w ramach XIII edycji Memoriału Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika.

Turniej koszykarski został zainicjowany przez organizatorów w ramach uczczenia pamięci Krystiana Michalskiego – zmarłego wuefisty tarnogórskiego oraz Szymona Łysika – koszykarza z tarnogórskiego liceum. Tegoroczna edycja trwała od 3 marca i potrwa do 5 marca włącznie.

Impreza rozgrywana była na hali sportowej w Tarnowskich Górach oraz na hali MOSiR w Radzionkowie (w piątek, 4 marca, od godz. 09.00). Mecz otwarcia odbędzie się w Tarnowskich Górach, o godz. 17.30, natomiast finały zaplanowano od godz. 10.00 w sobotę 5 marca. Zawodnicy tworzący drużyny, nie reprezentowali tylko regionu, ale w rozgrywkach udział wzięły drużyny miast partnerskich, w tym miasta partnerskiego Radzionkowa – delegacja Boguszowa-Gorce. Poza samą rywalizacją koszykarzy, organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla dopingujących kibiców – m.in. występ zespołu tańca nowoczesnego „TESS”, pokaz karate,  występ dj`a czy wręczanie drobnych upominków (jeden z naszych uczniów wylosował właśnie taki upominek).

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.