Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca – w szkole uroczyście powitano WIOSNĘ. Uczniowie, ubrani w kolorowe, kwiatowe stroje wprowadzili pogodny i wiosenny nastrój do sal lekcyjnych. Do kwiatowej zabawy dołączyli nauczyciele i panie sekretarki.
Z inicjatywy Szkolnego Koła CARITAS zorganizowane zostały „Wiosenne, witaminowe przerwy”, podczas których serwowano wspaniałe przysmaki. Kolory i zapachy potraw zachęcały do ich spożycia. Oczywiście na stołach królowały sałatki jarzynowe i owocowe oraz ciasta i kanapki z owocami. Zostały one przygotowane przez uczniów i ich rodziców. Serdecznie dziękujemy! Zwłaszcza, że cel był charytatywny. Środki zebrane podczas witaminowych przerw zostaną przekazane pani Żanecie, która poprosiła nas o pomoc w walce o życie.

Nad przygotowaniem Dnia Wiosny czuwała opiekunka Szkolnego Koła Caritas,
mgr Mirosława Wojtas.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.