Wizyty gimnazjlaistów na Uniwersytecie Śląskim, w ramach Dni Otwartych

Dzięki zaproszeniu dyrekcji radzionkowskiego Liceum ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich nasi gimnazjaliści mogli wziąć udział w warsztatach i wystawach organizowanych w ramach Dni Otwartych Uniwersytetu Śląskiego.
Nasi podopieczni dwukrotnie gościli na wyższej uczelni, lecz na różnych wydziałach.
17 marca 9 uczniów wzięło udział w warsztatach laboratoryjnych i obserwacjach z dziedziny chemii.
21 marca 8 uczniów uczestniczyło w Dniach Otwartych Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ, podczas których poszerzali oni wiedzę z różnych dziedzin życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani dyrektor Danucie Minas za zaproszenie do uczestnictwa w tak niezwykle interesujących zajęciach.