Wieczorek integracyjny klas 1c i 2d

W dniu 8 kwietnia klasy 1c wraz z wychowawczynią Sylwią Piekarczyk oraz 2d z wychowawczynią Agnieszką Jochlik spotkały się w szkole w godzinach popołudniowych na wspólnej zabawie. Każda z klas odbyła mecze Bubble Soccera. Zabawa w dmuchanych piłkach była świetna! Mimo zmęczenia, ciągle trwała bitwa o kule, najlepsze natomiast były wywrotki i fikołki:). Niespodziankę mieli uczniowie z klasy 2d widząc swoich rodziców w sportowych strojach, którzy zawiązali "pakt" z wychowawczynią i zaskoczyli swoje pociechy nie tylko zjawieniem się, ale przede wszystkim świetną kondycją i humorem. Wieczór w szkole dopełniła pizza oraz film, który każda z klas oglądała we własnym towarzystwie. Z pewnością trzeba powtórzyć tę udaną imprezę!

 
 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.