The Big Challenge

22 go kwietnia odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge, w którym wzięło udział 35 uczniów klas I, II i III. Konkurs przeprowadzony został online. Uczniowie podzieleni na cztery grupy udzielali odpowiedzi na 45 pytań obejmujących zagadnienia leksykalne, gramatyczne i kulturowe z zakresu krajów anglojęzycznych. Były też zadania z odsłuchu oraz rozumienie tekstu.
Nad przebiegiem konkursu czuwała mgr Agnieszka Jochlik.
Wyniki poznamy na początku maja.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom i plakat Londynu lub Nowego Jorku, a najlepsi uczniowie w swoich poziomach językowych otrzymają specjalny dyplom « First Class Honours »
Ponadto, ponad 50% uczestników otrzyma nagrodę dodatkową: komiksy w języku angielskim, kalendarze, flagi, lektury uproszczone (readersy) dostosowane do poziomu zaawansowania uczniów.
Zwycięzcy na poziomie regionalnym i krajowym zostaną nagrodzeni prestiżowymi pucharami (Super Regional Cup oraz Nqtional Cup), złotym dyplomem « First Class National Honours » oraz koszulką The Big Challenge.
Każdy uczeń może pobrać ze strony internetowej The Big Challenge imienny, oficjalny certyfikat z uzyskanymi wynikami we wszystkich trzech klasyfikacjach. Zaświadczenie jest dokumentem potwierdzającym poziom językowy ucznia i może mu służyć przez cały okres jego nauki.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.