OGŁOSZENIE - kolejna wymiana uczniów miast partnerskich Radzionkowa i Boguszowa - Gorc

            Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Gimnazjum
im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie po raz kolejny weźmą udział w wymianie młodzieżowej z miastem partnerskim Boguszów Gorce, która będzie miała miejsce już 9-11 maja br. Z tej okazji zarówno społeczność Gimnazjum n1 w Boguszowie - Gorcach, jak i społeczność naszej szkoły przygotowuje wiele atrakcji.

Dnia 22 kwietnia odbył się konkurs pt. „Poznajemy zabytki Boguszowa Gorców”. Uczestnicy byli tak świetnie przygotowani, że 26 kwietnia musieliśmy zorganizować dogrywkę, podczas której zostało wyłonionych dwóch zwycięzców – Marek Juraś (klasa I D) oraz Wiktoria Hajda (klasa II B). Serdecznie gratulujemy!

            Podczas pobytu w Boguszowie Gorcach uczniów czeka wiele przyjemności. W programie wyjazdu jest m.in. poznanie miasta oraz szkoły, jak również miejscowych zabytków i innych atrakcji. Jednym z punktów naszej wizyty jest gościnny występ w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, do którego uczniowie przygotowują się z pełnym zaangażowaniem pod opieką pani mgr Patrycji Słupik oraz mgr Barbary Skiby. Obiecujemy, że  na bieżąco będziemy przesyłać relacje z naszego pobytu  w Boguszowie Gorcach.

Koordynator wymiany partnerskiej, mgr Barbara Skiba

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.