Ogólnopolski Program „PoczytajMY” prawie na finiszu!

Czas biegnie nieubłaganie… 27 kwietnia miało miejsce jedno z ostatnich spotkań czytelniczych w tym roku szkolnym. Tym razem reprezentanci klasy IIIc pod czujnym okiem mgr Aleksandry Pachulskiej włączyli się w akcję czytania przedszkolakom (tym sposobem uczniowie wszystkich obecnych klas III wzięli udział w tegorocznym programie). Było wiosennie, miło, wesoło… Było o żonkilach, pracach w ogródku i zielonych łąkach… Było prozą i wierszem… Słowem: było KOLOROWO! Uwieńczenie spotkania stanowił taniec z kołem hula-hop uczennicy Mileny Kawalec z klasy Ia oraz rozdanie dzieciom tulipanów i pamiątkowych obrazków-kolorowanek. Najlepszą nagrodą były oczywiście uśmiechy naszych milusińskich przyjaciół i pytanie: „kiedy znów?” Dziękujemy za miłe przyjęcie i do zobaczenia!

 Zespół programu „PoczytajMY”

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.