Dzień Otwarty Szkoły 2016

5 maja Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie otwarło swoje podwoje dla gości - uczniów klas VI szkół podstawowych, którzy wzięli udział w Dniu Otwartym Szkoły.
Tradycyjnie gimnazjaliści, pod kierunkiem swoich przewodników - nauczycieli -  przygotowali wiele ciekawych prezentacji i zajęć interaktywnych ilustrujących ofertę naszej placówki.

Spotkania w grupach zajęciowych i tematycznych uwieńczyło spotkanie wszystkich gości w sali gimnastycznej, gdzie mogli uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych oraz zobaczyć występy utalentowanych kolegów i koleżanek.
Ten pełen atrakcji Dzień podsumował dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj, który wręczył przedstawicielom poszczególnych zespołów klasowych pamiątkowe dyplomy i puchar.
Podziękowaniem dla szóstoklasistów za wizytę w naszej szkole były lizaczki z logiem szkoły.

Uczniom Szkół Podstawowych, ich rodzicom oraz nauczycielom dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do wybrania Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w kolejnym etapie kształcenia.
Do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy do oglądania wspomnieniowych zdjęć ze spotkania - w naszej Galerii zdjęć