Szkolny Dzień Europejski 2016


                                                                                              
W poniedziałek, 9 maja w naszej szkole było bardzo kolorowo, pysznie, głośno i przede wszystkim wesoło. Wszystko to odbyło się dzięki współpracy wielu osób - pasjonatów swoich dziedzin, które określa się jako osoby "pozytywnie zakręcone".
Opiekunka i członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz ze Szkolnym Klubem Europejskim przy wsparciu pani wicedyrektor gimnazjum oraz naszych akustyków - Jakuba i Kamila zorganizowali Dzień Europejski we "Wrodarczykowym Gimnazjum".

Przede wszystkim były pyszności przygotowane przez uczniów i rodziców - serdeczne podziękowania dla nich! Poza tym - muzyczna przerwa - niech żałują ci, którzy przegapili grecką ZORBĘ...oj, lały się poty! I najważniejsze - wizyta wolontariusza - Jesusa z Hiszpanii, który zapoznał kilka klas z obyczajami i kulturą swojego kraju.
Ogromne podziękowania dla wolontariusza - Jesusa Torres Beato i pani Oli Zajonc - byłej przewodniczącej Rady Rodziców i jednocześnie pracownicy Biblioteki w Piekarach Śląskich za zaszczycenie nas obecnością!
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w Dzień Europejski, zebrane pieniążki zostaną przekazane na dalsze leczenie Oliwii Hajdy, która od września będzie uczennicą naszej szkoły.

mgr Agnieszka Jochlik, nauczycielka języka angielskiego, opiekunka Szkolnego Klubu Europejskiego Europysie

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.