Wymiana partnerska gimnazjalistów Radzionkowa i Boguszowa-Gorców rozpoczęta.

   Jak już wcześniej informowaliśmy, uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie po raz kolejny biorą udział w wymianie młodzieżowej z miastem partnerskim Boguszów Gorce. Wizyta rozpoczęła się 9 maja i już mamy pierwsze pozdrowienia od uczniów oraz „fotoliściki”.

Po szczęśliwym przyjeździe do Boguszowa i zakwaterowaniu młodzież zwiedzała miasto i okolice, a wieczorem spotkała się z rówieśnikami na integracyjnym grillu.

Drugiego dnia pobytu uczniowie uczestniczyli w lekcjach prowadzonych przez nauczycieli Gimnazjum nr 1 w Boguszowie - Gorcach. Następnie udali się z wizytą do Domu Opieki, gdzie przedstawili specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny. Po obiedzie – wycieczki. Czyli wszystko zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem wizyty.

Szczegółowe relacje będziemy zamieszczać po powrocie. Tymczasem życzymy uczestnikom wymiany wielu atrakcji i udanego pobytu.
Pozdrawiamy przyjaciół z Boguszowa – Gorców!

Zapraszamy do Galerii zdjęć.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.