Szkolna gala Olimpus-a 2016

10 maja w dyrekcji szkoły odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów 13 laureatom Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych OLIMPUS 2016 - sesja zimowa, które organizowane są przez Centrum Edukacji Szkolnej były przeprowadzone na terenie naszej szkoły. Laureatom i ich nauczycielom gratulacje złożył oraz wręczył dyplomy dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj.

Sukcesy uczniów są sukcesami nauczycieli prowadzących swoich podopiecznych przez meandry nauki i wspierających ich w rozwoju, dając im jednocześnie możliwość osiągania sukcesów.
Jeszcze raz GRATULUJEMY Laureatom i ich przewodnikom - nauczycielom.

Oto lista nagrodzonych pobierz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.