FESS – Szkolny Zespół Taneczny – kolejny laur!

Szkolny Zespół Taneczny FESS zdobył I miejsce  Powiatowym Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez Powiatowy Dom Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach, który odbył się 28 kwietnia 2016r.
W Festiwalu wzięło udział 370 uczniów w 30 zespołach ( 9 muzycznych, 9 tanecznych i 12 teatralnych ) przyjechali do Jordanu z Miasteczka Śląskiego, Tworoga, Wieszowej, Radzionkowa i Tarnowskich Gór. Publiczność licznie zgromadzona na sali, żywo reagowała na prezentacje i nagradzała młodych artystów.
Członkowie zespołu FESS - dziewczęta wraz z solistą, Markiem Golusem - zaprezentowali nowy układ choreograficzny, w nowych – ufundowanych przez Radę Rodziców – strojach.
Ogromnie cieszymy się z kolejnego, wypracowanego i zasłużonego  sukcesu zespołu i z serca gratulujemy artystom i ich choreografce, nauczycielce języka angielskiego, mgr Agnieszce Jochlik

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.