Dni Radzionkowa 2016 - korowód

Trwają Dni Radzionkowa 2016. Wśród wielu atrakcji, które z tej okazji przygotowano dla mieszkańców Radzionkowa i jego gości jest oczywiście tradycyjny Korowód. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły jak co roku wzięli udział w tym wydarzeniu. Młodzież spisała się znakomicie! Wielu uczniów - przebranych w tradycyjne, radzionkowskie i rozbarskie stroje ludowe zaznaczyło, że w naszej placówce kultywowane są tradycje regionu śląskiego. W nowych strojach zaprezentowały się również dziewczęta ze Szkolnego Zespołu Tanecznego FESS. Pozostali uczniowie, szarfami w kolorach białym, czerwonym, żółtym i błękitnym nawiązali do barw flagi naszego grodu.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.