Bartosz Bibliofilem Roku szkolnego 2015/2016

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!!

Tytuł  
Honorowego Bibliofila Roku
otrzymuje
BARTOSZ NIEWIADOMSKI  z klasy III a

za aktywną pracę w Szkolnym Kole Bibliofil, udział w konkursach literackich ,
                        za  przewodzenie i współudział w  organizacji spotkań czytelniczych                        
                                    dla przedszkolaków oraz dzieci niepełnosprawnych z  ZDOREWiR
                                      oraz wzorowe czytelnictwo wykraczające ponad przeciętność.

                                    Serdecznie gratulujemy!

PODZIĘKOWANIE

Możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskim  Programie Edukacyjnym: „PoczytajMy” była wspaniałym doświadczeniem. To co wyróżniało akcję to fakt, że nie tylko my, gimnazjaliści promujemy czytanie wśród  dzieci, ale jednocześnie my sami poznajemy zalety czytania. Udział w akcji był dla nas niezwykłym doświadczeniem. To było idealne połączenie nauki i dobrej zabawy. Radość dzieci powodowała naszą radość.  Zrozumieliśmy, że  „robić coś bezinteresownie” daje równie wielką satysfakcję. Akcja w naszych oczach okazała się dużym sukcesem. W następnych latach z pewnością chętnie będziemy brali udział w podobnych przedsięwzięciach.

Przewodniczący Rady Młodzieży:  Bartosz Niewiadomski

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.