KOMERS 2016


16 czerwca odbył się tradycyjny KOMERS uczniów klas III, którzy już niebawem staną się ABSOLWENTAMI Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie. To kolejny rocznik uczniów ( 2013 - 2016), który  - przygotowany do ponadgimnazjalnego etapu edukacyjnego - opuści mury naszej szkoły.

Było to wspaniałe, przyjacielskie i zabawowe spotkanie młodzieży z nauczycielami, przygotowane przez rodziców i uczniów.
Komers rozpoczął się polonezem. Tym samym narodziła się nowa, piękna i dostojna tradycja komersowa. Inną, kontynuowaną już tradycją był taniec w wykonaniu nauczycieli, mgr Agnieszki Jochlik i mgr Leszka Sudera oraz - przygotowana przez młodzież - gala "Złotych róż", będąca pięknym uhonorowaniem nauczycieli. Była również "fotograficzna budka", która stworzyła wszystkim okazję do zabawy. Dobiegały stamtąd nieustające salwy śmiechu. Tańcom nie było końca, zwłaszcza, że prowadzący tańce komersowe - absolwent naszej szkoły sprzed 10 lat - pan Karol Kasperczyk ze Studiomusic, spełniał każde muzyczne życzenie. Wszyscy cudownie się bawili!

Uczestnicy komersu serdecznie dziękują rodzicom za tak wspaniałe spotkanie.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.