DZIEŃ TAŃCA!!!

21 czerwca 2016r. w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka był pierwszym w historii szkoły Dniem Tańca.
Pomysł zorganizowania dnia zrodził się w gronie Prezydium Rady Młodzieży, które podjęło się zorganizowania tego nietypowego, ale atrakcyjnego dla uczniów szkolnego spotkania.

Taneczne spotkanie uczniów i nauczycieli rozpoczęło się o godzinie 9.00 na boisku szkolnym i trwało ono nieprzerwanie do 12.30. W programie były: Fitness, prowadzony przez mgr Annę Dobras, Zumba i Taniec nowoczesny, prowadzone przez mgr Agnieszkę Jochlik oraz Taniec Ludowy, Taniec Towarzyski ( walc angielski, walc wiedeński, Belgijka) i Jumpstyle, prowadzone przez uczniów naszej szkoły.
Wszyscy doskonale się bawili ćwicząc, tańcząc i śpiewając.
Jak stwierdził jeden z uczniów - jeszcze czegoś tak wspaniałego w szkole nie było!
Zapraszamy do galerii zdjęć, będących świadectwem tego niezwykłego spotkania szkolnego.

Gratulujemy Radzie Młodzieży i jej opiekunce, mgr Barbarze Skiba pomysłu i dziękujemy za piękne, wspólnie spędzone chwile w pierwszym Szkolnym Dniu Tańca!