Piknik szkolny 2016

22 czerwca 2016r. Rada Młodzieży przy współpracy z Radą Rodziców zorganizowała dla wszystkich uczniów Piknik Szkolny.
Pogoda dopisała, więc młodzież integrowała się w ogródku szkolnym zaopatrzona w piknikowy sprzęt, posiłki i napoje. DJ przygotował muzykę, a młodzież i nauczyciele zabawy i niespodzianki. Był grill, ciasteczka, wypieki, tańce -  belgijka i grecki, zabawowe gry i pokaz tańca Jump Style w wykonaniu grupy tanecznej z Piekar Śląskich Monkey Quad.W tej bogatej ofercie atrakcji każdy znalazł coś dla siebie, dlatego wszyscy doskonale się bawili.
Wszystkim bardzo podobała się ta nietypowa forma spędzania czasu szkolnego, kiedy oceny są już wystawione i zatwierdzone na konferencjach klasyfikacyjnych. Dlatego też na pewno spotkamy się na kolejnym pikniku szkolnym w roku 2017.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.