Srebrna Agata!

W rozgrywanym na Cyprze Pucharze Świata  Juniorek młodszych w Ju-jitsu, zawodniczka UKS Judo AHINSA   AGATA BINEK ( uczennica klasy III a Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie) wywalczyła fantastyczne II miejsce,prowadząc w walce finałowej jeszcze na 20 sek. przed końcem.

 

O zwycięstwie zawodniczki Izraela Sikry Ori Nechaminy zadecydowała jedna mała przewaga, uzyskana w połowie walki.
Wcześniej znakomitą walkę zakończoną przed czasem  Agata stoczyła z Greczynką Ofranidou Dimitrą, oraz wygrała z typowaną na zwyciężczynię tej wagi (52 kg ) inną zawodniczką Izraela ( ubiegłoroczną triumfatorką Pucharu Świata) Hafof Noa.
Gratulujemy największego sukcesu naszej zawodniczki, który jest najlepszym klubowym wynikiem w ju-jitsu.
Dla przypomnienia, Aga jest mieszkanką Orzecha i aktualną Mistrzynią Polski Ju-jitsu w grupie juniorek młodszych. 
Tadeusz Wójcik - trener zawodniczki.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.