Uroczysta, szkolna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2016

 

 

"Nauczycielem jest ten, co potrafi
z trudnych rzeczy uczynić łatwe"
[Ralph Waldo Emerson]

13 października społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka wzięła udział w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Akademię przygotowali uczniowie klas II c i II d pod kierunkiem wychowawczyń, mgr Sylwii Piekarczyk i mgr Bogumiły Słupik. Młodzież przedstawiła montaż słowno - muzyczny, wzbogacony prezentacją multimedialną.

W drugiej części akademii wystąpił Szkolny Kabaret "Pod O-Bojczykiem", przygotowany przez mgr Joannę Bojczyk. Młodzi artyści przedstawili 2 scenki kabaretowe: "Einstein" oraz "Wywiadówka". Akademię ukoronował występ Szkolnego Zespołu Tanecznego FESS, przygotowany przez mgr Agnieszkę Jochlik. Zespół wystąpił w nowym składzie i zaprezentował nowy układ choreograficzny.
Dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj w swoim wystąpieniu podziękował nauczycielom za ich ogromne zaangażowanie i pasję w pracy dydaktyczno - wychowawczej, dzięki której uczniowie odnoszą wiele sukcesów.
Piękne życzenia i podziękowania usłyszeliśmy również w wystąpieniu przewodniczącego Rady Młodzieży, Marka Golusa.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.