Dzień Edukacji Narodowej 2016 - sukcesy uczniów i nauczycieli.

"W nauce nie chodzi o to, aby o niej mówić,
ale żeby mieć  w niej coś do powiedzenia"
[Ryszard Klimczak]

14 października w Centrum Kultury "Karolinka" odbyły się uroczystości miejskie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uroczystościom przewodniczył Burmistrz Miasta Gabriel Tobor oraz Dyrektor Zakładu Placówek w Radzionkowie Joanna Kwiecińska. Gośćmi honorowymi uroczystości byli przedstawiciele Śląskiego Kuratorium Oświaty, Rady Miasta Radzionków, radzionkowskich placówek oświatowych oraz wyróżnieni uczniowie i nauczyciele.
Jak co roku, uroczystość była okazją do wręczenia nagród Burmistrza Miasta Radzionków.
Dla społeczności Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie była to szczególnie radosna uroczystość, ponieważ wielu absolwentów oraz nauczycieli naszej placówki zostało uhonorowanych zaszczytnymi nagrodami.

Nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej otrzymali nauczyciele:

Nagrodę Ślaskiego Kuratora Oświaty otrzymała Pani Iwona Mliczek

Nagrody Burmistrza Miasta Radzionków
Pani Weronika Sitarz

Pani Ewelina Podzimska - Czerniewicz

Nagrody Burmistrza Miasta Radzionków dla absolwentów szkół za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury oraz sportu otrzymali:

Nagroda II stopnia

Zuzanna Mania
Michał Leciej
Mateusz Hajda
Bartosz Niewiadomski

Nagroda III stopnia
Magda  Niejodek
Dominika  Porwolik
Agnieszka  Potempa
Alan Różycki
Marcel  Różycki

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!