Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2016

7 listopada rozpoczął się I - szkolny etap Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.
Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka zgłosiło udział swoich podopiecznych w konkursach ze wszystkich przedmiotów.
Uczniowie, w sali multimedialnej naszej szkoły, zmierzą się z testami I etapu z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, historii, biologii,geografii, fizyki, chemii i wiedzy o społeczeństwie. Nad prawidłowym przebiegiem etapu szkolnego konkursów czuwają, powołane przez dyrektora szkoły, komisje konkursowe.
Uczestnikom konkursów życzymy "połamania piór" i zakwalifikowania się do II etapu.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.